پرداخت

مراحل ثبت خرید و سفارش

  1.  ثبت سفارش و استعلام

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید لازمست مشتریان در مرحله اول استعلام قیمت و موجودی نمایند.

  1.  پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش بطور معمول حداکثر یک روز کاری پس از ثبت سفارش خواهد بود.
  2.  کاربران و مشتریان برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانید از مزایای آن از جمله آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند. با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند
  3.  مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

 

روشهای پرداخت :

1- روش کارت به کارت ( انتقال شتابی ) : واریز به کارت بانک ملی به شماره 2149-4009-9972-6037  بنام علی فرامرزی مدیر فروشگاه

2-خرید مستقیم اینترنتی ( در انتظار تایید بانک و اخذ نماد اعتماد الکترونیک )

3- پرداخت هنگام تحویل کالا ( نقدی ) یا پرداخت بادستگاه POS بی سیم همراه پیک ( در حال رایزنی با بانک جهت اخذ دستگاه ).- در حال حاضر  این طرح به دلیل محدودیتهایی انجام نمی شود

4-تحویل از درب فروشگاه فیزیکی و حساب در آن محل ( آدرس گلستان -خیابن دی – بین فروردین و شهریور روبه روی هایپر مارکت الماس )

روشهای ارسال

فروشگاه در جهت راحتی مشتریان گرامی راههای مختلفی را برای ارسال در نظر دارد. ارسال سفارشات زیر 150 هزار تومان رایگان با پیک در محدوده اهواز، در محدوده گلستان هزینه ارسال 3 هزار تومان ، مابقی مناطق اهواز 5 هزار و کلیه شهرهای ایران به غیر از اهواز 10 هزار تومان.

 

 

مدت زمان و بازه زمانی تحویل سفارشات

  1.  معمولاً سفارشاتی که آدرس آنها در اهواز باشد را در همان روز کاری برای مشتریان ارسال خواهد شد.
  2.  مدت زمان احتمالی برای ارسال با پست سفارشی و پیشتاز، بین ۲ تا ۴ روز کاری مطابق شرایط کاری اداره پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.