درباره ما

اهواز حراج ؟!

  

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

 اکثر لوازم و گجتهایی که در این سایت ارائه می شوند مورد نیاز اساسی زندگی نیستند ولی وجودشان باعث بالا رفتن جذابیت و کارآمدتر شدن کیفیت زندگی و محیط اطرافمان میشوند

هدف این مجموعه رساندن کالاهای اصلی تبلیغ شده در شبکه های تلویزیونی به دست مصرف کننده با قیمتی نازل است.

سرپرستی مجموعه با آقای علی فرامرزی جهرمی ( شماره همراه 09163115637 ) با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت  گرایش استراتژیک و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

اهواز حراج بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

 همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری اهواز حراج است. گروه‏‏‌های مختلف کالا  با تنوعی بی‌نظیر عرضه می‏‏‏‌شوند.

 

 جهت ارتباط با ما می توانید  در گروه تلگرامی   https://telegram.me/ahvazharaj عضو شوید یا به شماره 09169900144   در تلگرام پیام دهید.مطمئن باشید در اسرع وقت به پیام شما پاسخ داده خواهد شد.
آدرس پستی : اهواز – گلستان  / آدرس فروشگاه فیزیکی : اهواز گلستان -خیابان دی – بین فروردین و شهریور روبه روی هایپر مارکت الماس )
 

فروشگاه اینترنتی اهوازحراج رد کردن

قالب ووکامرس